"Рекордний рік": Зеленський зробив важливу заяву про озброєння.


Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому обговорювалися питання використання безпілотників та закупівель озброєння на поточний рік.
Зеленський наголосив на значенні розробки та виробництва українських дронів. Він закликав виробників зброї та урядовців зробити цей рік рекордним у виробництві дронів всіх видів.
Це спільне завдання виробників зброї, наших урядовців та всіх, хто залучений, - зробити цей рік рекордним щодо дронів усіх видів - наголосив Президент.
За результатами наради Володимир Зеленський доручив збільшити обсяги замовлень безпілотників, а також планує наростити виробництво українських ракет, артилерійських систем та іншої необхідної техніки.
Президент також відзначив важливість українських арсеналів, які є гарантією незалежності держави. Він висловив подяку підрозділам, які наносять удари по російській території та військовим об'єктам окупанта, закликавши до збільшення таких результатів.
Читайте також
- Ляпас для Путіна: CNN оприлюднив дані про втрати Росії на Курщині
- "Протистояння із Зеленським": ISW оцінив зацікавленість Путіна у закінченні війни в Україні
- Чому в понеділок сформувалися величезні черги під ТЦК: пояснення
- За рік забезпечення ЗСУ дронами зросло вдесятеро – Міноборони