У Польщі зробили важливу заяву про постачання електроенергії Україні взимку.


Польща підтвердила готовність надати Україні додаткові обсяги електроенергії під час складного зимового періоду. Про це повідомив повірений Польщі в Україні Петро Лукасевич.
За словами Лукасевича, Європейський Союз серйозно ставиться до ризиків зимового сезону, тому Польща готова сприяти Україні. Вона закликає українських партнерів допомогти у експорті електроенергії з українських електростанцій, зокрема вугільних. Також Лукасевич просить українські влади послабити аукціонну систему постачання енергоресурсів.
Забезпечення енергетичної безпеки в Україні стане одним з основних пріоритетів Польщі під час її головування у ЄС в першій половині наступного року, підкреслив повірений Польщі.
Раніше повідомлялося, що Польща планувала вимагати від України розкрити таємні додатки до плану перемоги.
Читайте також
- Відмова приймати е-ВОД — чому це рішення ТЦК незаконне
- Трамп відповів, що зробить коли термін 50 днів для РФ закінчиться
- Садовий преміював головного архітектора Львова — яка сума
- Донбаська спека — в ЗСУ показали ефектне відео знищення окупантів
- РФ обстріляла Харків — атаковано цивільне підприємство
- Шкоди на 2,5 млрд грн — глава Київспецтранс отримав підозру