Атака безпілотників у Москві: аеропорти зупинили роботу.

Атака дронів у Москві
Атака дронів у Москві Фото: TSN.ua

Атака безпілотників у Москві

Як повідомляє TSN.ua: 22 лютого в Москві відбулася атака безпілотників, що призвела до тимчасового припинення роботи аеропортів. Внаслідок цієї події всі аеропорти столиці, зокрема Внуково, Домодєдово, Жуковський та Шереметьєво, були змушені зупинити свою діяльність.

Станом на 16:00 роботу аеропортів було відновлено. Мер Москви Сергій Собянін повідомив про ліквідацію 7 безпілотників під час атаки. Міністерство оборони Російської Федерації також доповіло про виявлення 15 безпілотників у Московській області, 11 з яких були націлені на Москву.

Ситуація з безпілотниками

Ця атака безпілотників не є поодиноким випадком: 15 лютого Москва та Підмосков'я також зазнали атак, коли було заявлено про збиття 18 безпілотних літальних апаратів. Ситуація з безпілотниками залишається напруженою, що викликає побоювання серед місцевих жителів та влади.

Атаки безпілотників на Москву та її околиці вказують на зростаючу загрозу для безпеки в регіоні, що може бути наслідком загострення військових конфліктів або нових тактик ведення війни. Влада, реагуючи на ці виклики, змушена посилювати заходи безпеки, що, ймовірно, ще більше вплине на повсякденне життя мешканців. Моніторинг ситуації з безпілотниками стане важливим елементом у забезпеченні безпеки в столиці та її околицях.


Читайте також

Реклама