На Буковині тривають пошуки 13-річної Юлії Волощук: дівчинка зникла після школи.
Пошуки Юлії Волощук
Як повідомляє TSN.ua: На Буковині тривають пошуки 13-річної Юлії Волощук, яка зникла 10 лютого після навчання. Останній раз дівчину бачили на вулиці Краматорській у Чернівцях. Поліція Чернівецької області повідомила про зникнення Юлії 11 лютого, після чого розпочалися активні розшукові заходи.
У пошуках дівчини задіяні:
- співробітники поліції
- Національна гвардія
- кінологи
- рятувальники
- волонтери
Всі вони працюють над тим, щоб знайти Юлію та повернути її додому. Прикмети Юлії Волощук:
- зріст 160 см
- худорлява
- темно-коричневе волосся, стрижка каре
- одягнена у коротку коричневу куртку, чорні штани, білий шарф і коричневе взуття
У разі будь-якої інформації, що може допомогти у розшуках, поліція закликає звертатися за номером телефону +38095-692-30-80. Сподіваємося на швидке розв'язання цієї ситуації та безпечне повернення Юлії до рідних.
Значення активної участі громади
Зникнення дітей завжди викликає велику стурбованість у суспільстві, і активна участь правоохоронних органів, рятувальників та волонтерів у пошуках Юлії Волощук демонструє серйозність ситуації. Важливо, щоб кожен, хто може допомогти, не залишався осторонь і звертався з будь-якою інформацією, яка може бути корисною. Відкриті лінії зв'язку та активні дії громади можуть суттєво вплинути на результати пошуків.
Читайте також
- Атака дронів на Харків та Дергачі: загибла та семеро поранених
- ДСНС провела масштабні навчання: пошук людей, гасіння пожеж та розмінування
- Російські дрони атакували Харків: двоє постраждалих та пожежі в місті
- Атака на Харків та Чугуїв 9 червня: загинула вагітна жінка, пошкоджено храм
- Спека до +31° та грози повертаються на Харківщину: прогноз на 10–13 червня
- Вибух у Балашисі під Москвою: загинув генерал-лейтенант ЗС РФ

