kyiveuromarathon

Деякі користувачі скаржаться, що їх домашній комп'ютер не задовольняє їх потреби з тих або інших причин. Причина зазвичай криється в тому, що люди купують комп'ютерну техніку похапцем, не аналізуючи, для чого вона їм знадобиться. Як результат - розчарування і навіть поганий настрій. Адже перш, ніж купувати комп'ютер, треба лише визначитися з тим, яку функцію він повинен виконувати. Тоді і стане зрозуміло, що краще вибрати - ПК, ноутбук, нетбук або планшет. Давайте по порядку.

Персональний комп'ютер

Стаціонарний комп'ютер займає багато місця, але він незамінний для офісної роботи. Зазвичай від нього і не потрібна компактність, на ньому зручно грати в ігри, працювати, обробляти відео або фотографії. Але слід розуміти, що ПК зобов'язує знаходитися увесь час біля нього - не лежачи, а сидячи. І перенести його хоч би до іншої кімнати - проблема.

Ноутбук

Сьогодні ноутбуки купити можна анітрохи не дорожче за ПК - це раніше за мобільність користувачі були вимушені викладати нечувані суми. Сьогодні ж вибрати ноутбук дешевше за магазинні пропозиції можна навіть не виходячи їх будинки - за допомогою сервісу порівняння цін Е-Каталог.

Ноутбук - відмінний інструмент для роботи між офісом і будинком, в дорозі або у відрядженні. А ще ноутбук дозволяє працювати в усіх кімнатах будинку - що дуже зручно і практично.

Нетбук

Багато сучасних нетбуків практично нічим не поступаються ноутбукам, при цьому значно компактніше, що може вважатися великим плюсом для людей, чия робота пов'язана з великими відстанями і їх подоланням.

Планшет

Планшетний комп'ютер не можна назвати повноцінним робочим інструментом, проте він незамінний в процесі навчання, спілкування або в ході презентацій. Планшета цілком достатньо для деяких видів роботи з людьми - з них замовляють меню, використовують, як навігатор або лічильник в авто.