Українські "Фламінго" вразили завод ракет "Ярс" у Росії: подробиці ударів.
Удар 'Фламінго' по Воткінському заводу
Як повідомляє TSN.ua: У ніч проти 21 лютого сили оборони України завдали удару по Воткінському заводу в Удмуртії, що розташований за 1400 км від українського кордону. Для цієї атаки були використані крилаті ракети FP-5 'Фламінго'. Це підприємство відоме тим, що виготовляє міжконтинентальні балістичні ракети РС-24 'Ярс', 'Ярс-С' та 'Ярс-М'. У результаті удару по заводу було зафіксовано значні руйнування одного з виробничих корпусів, зокрема, розміри пролому в покрівлі будівлі орієнтовно становлять 30×24 метри.
Наскільки критичні пошкодження
Після атаки на Воткінський завод, підрозділи сил оборони України також уразили Нєфтєгорський газопереробний завод у Самарській області Російської Федерації. На території цього заводу зафіксовано пожежу, масштаби пошкоджень наразі встановлюються.
“Були влучні атаки ракетами 'Фламінго' на 1400 кілометрів”
Володимир Зеленський
Зеленський додав, що Україні слід нарощувати кількість ракет, що залежить від фінансування та доступності певних компонентів. Удар по стратегічним цілям в Росії демонструє новий етап в українських військових операціях, спрямованих на знищення військової інфраструктури супротивника.
Ці удари відображають зміну в підходах України до ведення військових дій, підкреслюючи стратегічну важливість знищення виробничих потужностей, які підтримують російську армію. Атаки на такі підприємства можуть суттєво вплинути на здатність Росії виробляти нові озброєння, що, в свою чергу, може змінити баланс сил у конфлікті. Фокус на критичних інфраструктурних об'єктах свідчить про готовність України використовувати новітні технології та тактики для досягнення своїх військових цілей.
Читайте також
- Зеленський назвав три пріоритети для вступу України в НАТО: що зміниться
- Зеленський розкрив результат листа до Путіна: що відбувається за лаштунками
- Зеленський назвав цифру дронів і ракет РФ щодня: Україна готує потужну відповідь
- Зеленський анонсував посилення ППО від Британії, Франції та Німеччини
- Зеленський нагородив премʼєра Естонії: Київ і Таллінн посилюють оборонну співпрацю
- Україна та Литва уклали Drone Deal: як посилять оборонний потенціал

