Верховна Рада встановила максимум виплат сім'ям загиблих та зниклих захисників: 15 мільйонів гривень.
Максимальний рівень виплат сім'ям загиблих захисників
Як повідомляє TSN.ua: Верховна Рада України прийняла рішення встановити максимальний рівень виплат сім'ям загиблих і зниклих безвісти захисників на рівні 15 мільйонів гривень. Це рішення має на меті забезпечити однакову і справедливу соціальну підтримку для родин, які втратили своїх близьких під час війни.
Виплати для родин військовослужбовців
Сім'ї загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців отримуватимуть однакові виплати. У разі визнання військовослужбовця загиблим, родина отримуватиме одноразову грошову допомогу у розмірі 15 мільйонів гривень. Під час присвоєння статусу зниклого безвісти, військова частина нараховувала військовослужбовцю щомісячне грошове забезпечення. Однак родини військових, чия загибель була підтверджена, отримуватимуть лише одноразову грошову допомогу.
Для родин зниклих безвісти, які продовжують отримувати грошове забезпечення, різниця між сумою раніше виплачених коштів і 15 мільйонами гривнями буде призначена у разі визнання військовослужбовців загиблими. Важливо зазначити, що Міністерство оборони не має наміру спонукати родину військовослужбовця Назара Далецького до повернення виплаченої допомоги у розмірі 15 мільйонів гривень. Назар Далецький не загинув, а перебував у російському полоні, звідки повернувся 5 лютого 2023 року.
Це рішення Верховної Ради є важливим кроком у підтримці родин військовослужбовців, які стали жертвами війни.
Встановлення єдиного рівня виплат має на меті зменшити соціальну нерівність серед постраждалих родин і забезпечити їм фінансову підтримку у складні часи. Окрім того, воно підкреслює зобов'язання держави дбати про своїх захисників та їхні родини у контексті триваючого конфлікту.
Читайте також
- Ветеранам готують масштабну програму: 1,8 млн уже є, а буде 5-6 млн
- У Львові відзначили жінок, які змінюють культуру та суспільство
- Родинам з дітьми-переселенцями змінили виплати: доходи батьків більше не враховують
- Батькам п'яти і більше дітей призначили довічну доплату до пенсії: як отримати
- Українцям загрожує подорожчання води вдвічі через прострочену повірку лічильників
- ДБР перевіряє відео приниження в Одеському СІЗО: потерпілим виявився працівник ТЦК

