Знеструмлення вплинуть на ціни круп та олії: пояснення експерта.
Знеструмлення вплине на ціни круп та олії: пояснення експерта
Як повідомляє TSN.ua: Експерт Максим Гопка зазначає, що тривалі знеструмлення в Україні можуть вплинути на вартість круп і олії, хоча ці продукти не вимагають охолодження для зберігання. Протягом минулого місяця ціни на крупи в Україні залишалися стабільними, зростання не перевищувало 1 гривні. Тим не менш, на ринку спостерігаються деякі зміни.
- Круглий рис подешевшав на 6,75 гривні.
- 1 кг гречки коштує 48,37 гривні.
- Довгий рис — 49,70 гривні.
- Ціна круглого рису становить 56,02 гривні.
- Вермішель довга продається за ціною 31,50 гривні.
- 850 мл олії можна придбати за ціною від 81 до 89 гривень.
Гопка підкреслює, що, хоча ці продукти не є швидкопсувними, існують свої технологічні процеси зберігання, які можуть вплинути на їхню вартість в умовах нестабільності електропостачання. Максим Гопка
Ситуація із знеструмленням в Україні, що триває, може мати значні наслідки для продовольчого ринку, адже навіть продукти, які не потребують охолодження, можуть піддаватися коливанням цін через зміни в технологіях зберігання. Підвищення цін на енергоресурси та нестабільність електропостачання можуть спровокувати подальше зростання вартості продуктів харчування, що вже відзначається на ринку. Споживачам варто бути готовими до можливих змін у цінах на основні продукти, такі як крупи та олія.
Читайте також
- Долар може підскочити вище 50 гривень до кінця року: що відбувається з валютою
- Ціни на фуражну кукурудзу впали майже на 100 гривень за тонну
- Ціни на пальне в Харківській області пішли вниз: скільки тепер коштує бензин та дизель
- Фонд держмайна виставив на аукціони майно підсанкційних осіб: що продають
- Єврокомісія призупинила виплати Україні: не виконано умови двох траншів
- Українські військові отримають підвищену зарплату до 30 150 гривень: коли виплати почнуться

