Відомий український нейробіолог Ігор Зима та його дружина загинули внаслідок атаки дронів на Київ.
У Києві загинув відомий український нейробіолог Ігор Зима та його дружина внаслідок атаки російських дронів. Інцидент стався в їхньому будинку 1 січня 2025 року.
Смерть науковця була оголошена Дарією Душечкіною, дружиною першого секретаря посольства України в Республіці Кенія. Вона розповіла, що сім'я загинула у ліжку під час ранкового обстрілу столиці.
Тимур Ткаченко, глава Київської міської військової адміністрації, повідомив, що через атаку загинули двоє людей. Зараз триває ліквідація наслідків обстрілу в Печерському та Святошинському районах.
Андрій Єрмак, керівник Офісу президента, заявив, що принаймні чотири дрона атакували будинки в центрі Києва. Правоохоронні органи та експерти ведуть розслідування.
Ігор Зима працював викладачем в Інституті біології та медицини Київського національного університету імені Шевченка і мав багаторічний науковий досвід. В результаті атаки постраждали ще сім людей, включаючи двох вагітних жінок.
Читайте також
- Зеленський та Єрмак розповіли про підготовку до переговорів з адміністрацією Трампа найближчим часом
- Україна повернула брата та сестру, які все життя прожили в окупації