Суспільство

Судовий процес над комунальником
Київська прокуратура судить начальника комунальника за збитки на 1,4 млн гривень

Обвинувальний акт проти начальника комунального підприємства Київська міська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо начальника комунального підприємства за службову недбалості, завдану збитків бюджету Києва на майже 1,4 мільйона гривень. Обвинувальний акт був поданий до суду 2 лютого. ...

17.02.2026 180

Реклама