Witalij Kim wyjaśnił rzadkie wystąpienia publiczne: Zajmuję się pracą.

Witalij Kim wyjaśnił rzadkie wystąpienia publiczne: Zajmuję się pracą
Witalij Kim wyjaśnił rzadkie wystąpienia publiczne: Zajmuję się pracą

Szef Mikołajowskiej Obwodowej Administracji Wojskowej Witalij Kim wyjaśnił, dlaczego teraz rzadziej pojawia się w ogólnodostępnym internecie. Z jego słów wynika, że jest teraz zajęty pracą.

Gdzie zniknął Witalij Kim

Kim wyjaśnił swoje aktywne uczestnictwo w ogólnodostępnym internecie na początku pełnoskalowej wojny Rosji przeciw Ukrainie.

'Wtedy brakowało informacji, które mogłyby dostarczyć rzetelnych informacji, to było ważne. Innymi słowy, w tamtym momencie trzeba było uspokoić obywateli, trzeba było wesprzeć naszych żołnierzy, w tym naszych mikołajowskich, którzy byli dla mnie jak bodziec. Tak było konieczne'
, — podkreślił szef Mikołajowskiej OWA.

Z jego słów wynika, że teraz istnieje wiele źródeł, które dostarczają informacji. Kim opowiedział, że 'Mikołajowski Waniok' kontynuuje działalność i ma dostęp do wystarczającej ilości zasobów.

'Aby nie stać się 'piątym kołem u wozu' — zajmuję się pracą'
, — dodał.

Przypominamy, że Kim stwierdził, że do końca wojny w Mikołajowie budynek OWA, który został zniszczony przez rosyjskich okupantów, na pewno nie zostanie odbudowany.

Oprócz tego szef Mikołajowskiej OWA opowiedział o życiu w strefie frontowej. Jego zdaniem region nadal żyje pełnią życia dzięki wojskowym.

W nowym wystąpieniu Witalij Kim wyjaśnił, dlaczego rzadziej pojawia się w ogólnodostępnym internecie i podzielił się niektórymi szczegółami swojej działalności w tym okresie. Również ponownie wyraził swoje wsparcie dla wojska i determinację w kwestii odbudowy po wojnie.


Czytaj także

Reklama