Кіан та Батт у Бразилії: як їхній екстремальний вчинок ледь не спровокував скандал.
Спогади Ніккі Батта про пригоди з Роєм Кїном
Как сообщает The Sun: Рой Кін і Ніккі Батт, колишні партнери по півзахисту Манчестер Юнайтед, під час одного з відпочинків у Бразилії вирушили на дельтаплані, пролетівши над головою свого тренера Сера Алека Фергюсона. Проте ця пригода закінчилася небезпекою.
У своєму виступі на подкасті 'The Good, The Bad and The Football' з Падді МакГіннесом Батт поділився подробицями цієї поїздки, яка могла призвести до серйозних наслідків.
“Це був абсолютно божевільний досвід, але я й досі не можу повірити, що ми це зробили,”- розповідає Батт.
Вони не лише насолоджувалися красотою природи, але й ризикнули своїм благополуччям, що могло стати джерелом серйозних проблем.
Ці спогади наочно демонструють, як іноді спортсмени відволікаються від своїх професійних обов'язків і роблять щось незвичне, що може обернутися неабиякими ризиками. Ніккі Батт та Рой Кін залишаються прикладом того, як захоплення та спонтанність можуть стати частиною спортивної культури.
Читайте также
- Мундиаль-2026 бере старт 11 июня: расписание первых встреч и где следить за игрой
- Госсекретарь США заменит Трампа на открытии ЧМ-2026
- Украинский вингер сменил Турцию на Грецию: подробности трансфера Зубкова
- Российский флаг замечен на открытии ЧМ-2026 в Мехико - команда отстранена
- Искусственный интеллект определил главного претендента на победу в ЧМ-2026: Испания обошла Францию и Англию
- Юный украинский футболист заключил трехлетнее соглашение с «Барселоной»

