Генштаб: ЗСУ знищили командний пункт 8-ї армії РФ.
08.01.2025
3497
Журналист
Шосталь Александр
08.01.2025
3497
Збройні Сили України здійснили успішні операції проти важливих військових об'єктів російських окупаційних військ.
У місті Харцизьк Донецької області було нанесено точний удар по командному пункту 8-ї гвардійської загальновійськової армії РФ.
Цей об'єкт активно використовувався окупантами для координації атак проти українських військових та мирного населення, зокрема жителів Курахового.
У іншій операції була атакована нафтобаза 'Комбінат Крістал' в Енгельсі Саратовської області.
На об'єкті зафіксовано численні вибухи та масштабну пожежу. Особливе значення цієї операції полягає в тому, що нафтобаза забезпечувала паливом військовий аеродром 'Енгельс-2', де базується стратегічна авіація противника.
Операцію проведено спільно підрозділами ГУР МО України та Сил безпілотних систем ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони. Ураження нафтобази створило серйозні логістичні проблеми для стратегічної авіації окупантів та значно знизило їх можливості завдавати удари по мирним українським містам.
Читайте также
- Киев предупреждает: Москва готовит новую массированную атаку
- Ирландия берет на себя председательство в Совете ЕС: Каковы последствия для Украины
- Коваленко назвал единственный вариант завершения конфликта: принудить Москву к миру силой
- Ирландия подвела итоги проверки: попадала ли ее продукция в Россию
- Собственные управляемые авиабомбы уже в деле: что известно о новом вооружении Украины
- Великобритания перед новым руководством: кто может стать преемником Стармера и какие последствия это может иметь для Украины

