Одеса. Росія вбила подружжя у власній оселі.
Цієї ночі в Одесі стався напад ударних дронів, який призвів до загибелі та поранень. Під час атаки пара, що перебувала в багатоповерхівці, була знищена внаслідок удару ворожого дрону. Діти, які також були в будинку, постраждали від отруєння продуктами горіння. Наразі в лікарнях перебувають четверо постраждалих, з яких двоє дітей. Стан семирічного хлопчика вважається середньої тяжкості.
Місцеві жителі розповсюджують відео удару російського безпілотника по будинку в Одесі
Наслідком нападу стало більше загиблих та поранених, включаючи пошкоджені медичні установи. Російська атака, підтримана понад 10 дронами, спричинила руйнування будинків та значні матеріальні збитки. Удар дронів призвів до серйозного хвилювання серед місцевих мешканців та влади, підриваючи безпеку та стабільність регіону.
У результаті нападу ударних дронів в Одесі сталося багато жертв і руйнувань, що спричинило серйозне занепокоєння серед місцевих мешканців та влади. Напад підштовхнув безпеку та стабільність регіону до ризику, показавши загрозу, яку несуть сучасні технології війни.
Читайте также
- Удар по авиации РФ в Крыму: украинские беспилотники вывели из строя половину самолётного парка полка
- Украинские военные нанесли удары по Крыму: выведены из строя мосты, станция РЭБ и разведка РФ
- Мощные удары по Крыму: украинские военные поразили мост, аэродромы и системы РЭБ
- Вашингтон предупредил Варшаву о вероятной агрессии со стороны Москвы: атаки БПЛА и возможный прорыв из Беларуси
- Взрывной рост атак дронов на РФ: июнь 2026 показал рекордное поражение целей
- Польша выступает против России: американская разведка предупреждает о новых опасностях для восточного фланга НАТО

