Удар «Іскандера» по складу ООН у Дніпрі: знищено допомоги на $1,4 млн.
Атака РФ на склад із гумвантажем у Дніпрі
Как сообщает Novyny.live: 25 травня 2023 року російський комплекс «Іскандер» завдав удару по об'єкту Всесвітньої продовольчої програми в Дніпрі. Внаслідок цього було повністю знищено гуманітарний вантаж вартістю понад 1,4 млн доларів, який призначався для 130 тисяч осіб. Люди не постраждали, однак руйнування викликали тривогу в міжнародних колах.
Для довідки: цей інцидент став частиною серії обстрілів міста. Зокрема, 21 травня окупанти пошкодили дві багатоповерхівки, поранивши п'ятьох мешканців. А в ніч на 20 травня внаслідок атаки загинуло двоє людей, ще шестеро отримали поранення.
Андрій Сибіга, який представляє гуманітарні організації, так прокоментував подію:
«Попри дискусії в Раді Безпеки ООН та численні звернення світової спільноти, Росія не припиняє варварських атак на працівників гуманітарних місій та їхню інфраструктуру.» – Андрій Сибіга
Він також звернувся до генсека ООН Антоніу Гутерреша із закликом задіяти всі можливі важелі впливу, аби змусити РФ відмовитися від подібних небезпечних дій.
Ці події яскраво демонструють зростання напруженості в регіоні та вказують на необхідність посиленого захисту гуманітарних місій у зонах бойових дій. Знищення складу в Дніпрі – це не лише матеріальні втрати, а й прямий виклик міжнародному праву, що може підштовхнути світову спільноту до більш рішучих кроків.
Читайте также
- Комбинированные удары РФ перегружают украинскую ПВО: что известно о потерях
- Украинская ПВО отразила рекордную атаку: уничтожено 198 из 216 беспилотников
- Обстрелы Конотопа и Запорожья: погибла женщина, более двадцати раненых, среди пострадавших — дети
- Ночная атака на Украину: ПВО уничтожила 198 из 216 дронов ВС РФ
- За сутки украинские защитники уничтожили 1550 оккупантов: список потерянной врагом техники
- Украинская армия обнародовала свежую статистику потерь врага за три года войны: уничтожено свыше 1,3 миллиона оккупантов и 43 тысячи артсистем

