Речник «Хортиці» пояснив, чому росіяни міняють тактику на Покровському напрямку.
Оперативно-стратегічне угруповання військ 'Хортиця' повідомило, що росіянам на Покровському напрямку не вистачає ресурсів для здійснення своєї тактики 'гарматного м'яса'. У росіян немає безлімітної кількості особового складу, яку вони раніше використовували для лобових атак на міста. Така тактика дозволяла їм просуватись в міста, починаючи з передмість, руйнуючи будівлі поступово. Однак, зараз ця тактика була застосована на Покровському напрямку. Спікер ОСУВ 'Хортиця' зазначив, що це свідчить про нестачу людей у росіян для такої тактики. Це стало наслідком українських зусиль зі стримування противника.
Метою українських військ є сповільнення та знищення російських військ. Удається знищити їм момент, який дозволяє їм наступати. Це було помітно на Покровську, де росіяни не роблять прямих атак на місто, а намагаються його оточити. Українські аеророзвідники знищили російський прапор, який був вивішений на одному зі схилів під Покровськом. У Силах оборони України спростували інформацію про захоплення російською армією селища Велика Новосілка у Донецькій області.
Президент України Володимир Зеленський оголосив про кадрові зміни у Збройних силах України, зокрема призначення генерал-майора Михайла Драпатого керівником оперативно-стратегічного угруповання військ 'Хортиця'.
Триває 1069-й день повномасштабної війни.
Читайте также
- Обстановка в Николаевской области стала гораздо спокойнее: ключевые перемены
- Киев получит 12,5 млн долларов от Берна: Швейцария профинансирует восстановление шести регионов
- Лидеру марокканцев Ашрафу Хакими грозит до 8 лет тюрьмы по делу об изнасиловании
- Удар дрона оборвал жизнь оператора из Краматорска: Евгению Кармазину было 33 года
- Поздний старт: почему все больше людей вступают в брак и заводят детей после 35
- Только при наличии справки из ЕДЕБО: какие условия нужно соблюсти студентам для получения отсрочки

