У Миколаєві загинули дві жінки внаслідок атаки «шахедів».


У Миколаєві внаслідок російського обстрілу загинуло дві жінки
Сьогодні, 17 листопада, в результаті російського обстрілу України у Миколаєві загинуло дві жінки. Про це повідомив мер міста Віталій Кім у Telegram.
З 04:30 російські дрони-камікадзе атакували місто, внаслідок чого пошкоджено приватні житлові будинки, багатоповерховий будинок, легкові автомобілі, торговий центр, інфраструктуру. Одна жінка загинула, а четверо дорослих та двоє дітей отримали поранення.
Також стало відомо, що ще одна жінка загинула через атаку 'шахедів'.
Раніше, 17 листопада, російські окупаційні війська здійснили масовий пуск ракет різного типу в напрямку України. Запуск ракет з російських стратегічних бомбардувальників було зафіксовано о 05:42. Міністр енергетики України заявив, що російські терористи атакують ракетами об'єкти енергетичної системи по всій країні. Також у Печерському районі Києва палав житловий будинок, де одна жінка отримала поранення.
Читайте также
- Запорожская АЭС подключена к энергосети – «Укрэнерго»
- Линия фронта на 4 июля 2025. Сводка Генштаба
- Генштаб назвал количество ликвидированных оккупантов с начала года
- Россия снова ударила по Кривому Рогу: есть пострадавшие (обновлено)
- Сили обороны вдруге за тиждень вдарили по штабу восьмої армії РФ
- Мошенник обманул мать погибшего воина на почти 1 млн грн