За день ДТЕК повернув світло 17 тис. родин після обстрілів.

Фото зруйнованого будинку після обстрілу
Фото зруйнованого будинку після обстрілу

У ДТЕК відновили електропостачання для 17 тисяч родин на Донеччині та в Дніпропетровщині, які були позбавлені світла через ворожі атаки. В Донецькій області продовжуються активні бойові дії, що призводить до руйнування і пошкоджень мереж і обладнання.

«Протягом 14 лютого енергетики ДТЕК відновили електропостачання в 13 населених пунктах області. Знову зі світлом стали 15 291 родина регіону», - зазначили у компанії.

Також Дніпропетровська область є постійною мішенню для російських окупантів. 14 лютого енергетики ДТЕК відновили електропостачання для 1 645 родин в одному з районів Дніпропетровщини.

Минулого місяця енергетики компанії ДТЕК Ріната Ахметова відновили електропостачання для 537 тисяч родин, які були позбавлені електроенергії від ворожих атак.


Читайте также

Реклама