Росія наголошує на необхідності подальшої анексії України – ISW.

Росія наголошує на анексії України
Росія наголошує на анексії України

За даними Інституту вивчення війни, кум Володимира Путіна і колишній голова "ОПЗЖ" Віктор Медведчук висловив заклик до анексії України. Він закликав Росію "повернути свої історичні землі" і позначив на карті українські території, які вважає частиною "історичної Росії".

Медведчук вважає, що сучасна Україна не має законності і її незалежність є "помилкою історії". Він вимагає інтеграції цих земель до Росії, і стверджує, що захід прагне знищити Росію зсередини. Українців він назвав "сучасними варварами", яких потрібно "врятувати".

Інститут вважає, що такі заяви Медведчука є відображенням політики Кремля, спрямованої на відкидання суверенітету України. Кремль відмовляється проводити переговори з Україною та Заходом і відмовляється визнавати законність української держави та уряду.


Читайте також

Реклама