Теплий одяг, ковдри, «буржуйки». Військова комендатура на Курщині готує «опалювальний сезон» для місцевих.


Військова комендатура готує надати допомогу з опаленням
Військова комендатура на Курщині готується до зими і планує надавати допомогу місцевим жителям з опаленням. Пресофіцер Олексій Дмитрашківський, який спілкується з населенням у Курській області Росії, розповів про це в інтерв'ю "Главкому".
За його словами, людям будуть надавати печі, які вони зможуть самостійно встановити. У випадках, коли це неможливо, допомогу з опаленням надаватиме військова комендатура.
Також було домовлено про отримання гуманітарної допомоги, зокрема теплого одягу, ковдр і подушок, від одного з волонтерських рухів Харківщини. Все це буде доставлено найближчим часом.
Дмитрашківський також повідомив, що військова комендатура відновила водопостачання в населеному пункті Гуєво та частково в Суджі.
Проте, постійні обстріли створюють проблеми. Встановлення генераторів та доставка палива для них є складними завданнями. Наприклад, учора це не було можливо через атаки ФПВ-дронів.
Більшість мешканців Курщини планує евакуюватися в РФ, але російське керівництво не надає запитів щодо гуманітарного коридору. Є також люди, які не бажають залишати прифронтовий регіон ні в Росії, ні в Україні, навіть якщо їх родичі готові забрати до себе. Більшість з них - люди похилого віку.
Читайте також
- Як застрахувати нерухомість в Україні від "шахедів" та ракет
- Аліменти на двох дітей — якою є сума виплат у 2025 році
- Переоформити квартиру на дружину — що дозволяє закон у 2025
- Пенсіонерам доплатять 1,2 тис. грн у 2025 році — хто має право
- Підтримка українців 60+ — на що розраховувати в серпні
- Переписати будинок на родича — що треба знати у 2025