У Німеччині чоловік напав з ножем на людей: серед загиблих – дитина.


Чоловік напав на людей з ножем у німецькому парку
У Ашаффенбургу, в німецькому парку, чоловік з ножем напав на людей. Загинули двоє осіб, ще двоє отримали серйозні поранення. Про це повідомляє міська поліція.
За даними правоохоронців, атаку здійснив 28-річний громадянин Афганістану. Його першою жертвою стала дворічна дитина, яка разом з 41-річним чоловіком отримала смертельні поранення. Ще двоє постраждалих були серйозно травмовані та доставлені до лікарні.
Поліція Ашаффенбурга, разом із сусідніми відомствами, розпочала широкомасштабний пошук підозрюваного, як тільки отримала інформацію про інцидент. 28-річного чоловіка заарештували в неподалік від місця події. У нього вилучили підозрювану зброю - ніж.
Продовжується розслідування.
Інші злочини в Україні
На Вінниччині поліція затримала мешканця Хмільницького району, який побив знайомого та намагався поховати його в полі, щоб приховати злочин.
Також повідомлялося, що жінці, яка забила до смерті 69-річну матір, повідомили про підозру у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до смерті жертви. Зазначається, що жінки разом пили алкогольні напої, а потім почали конфліктувати.
Читайте також
- У Мюнхені біженець в'їхав у натовп на авто: постраждало понад 30 осіб
- Зоопарк у Сумах прихистив страуса, якого ЗСУ привезли з Курщини (фото)
- Шведські вчені оприлюднили нову теорію походження грошей
- Де найсмачніша кава у світі: порада від досвідчених мандрівників
- У Франції студент убив дитину через нервовий зрив після програшу у грі Fortnite
- День святого Валентина: привітання з Днем закоханих у прозі, віршах та яскрави листівках