В Одесі агент РФ шпигував за штурмовою бригадою «Лють».


Служба безпеки в Одесі затримала агента російських спецслужб, який готував координати для нового ракетно-дронового удару по місту. Про це повідомляє пресцентр СБУ. Серед головних цілей ворога були тимчасові бази підрозділів штурмової бригади Нацполіції "Лють", що діють на південному фронті. Разом з цим окупанти планували також атаку на місця розташування мобільних вогневих груп ППО.
Зловмисником, як зазначається, був одесит віком 63 роки, якого російські спецслужби завербували за гроші. Він обходив місто й фотографував військові об'єкти, використовуючи електронну пошту для передачі розвідданих. Працівники СБУ документували його діяльність та затримали його під час розвідки поруч із військовим об'єктом.
Під час обшуку в помешканні затриманого було знайдено комп'ютерну техніку та мобільний телефон з доказами злочинної діяльності. Злочинцю було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Він залишається під вартою й йому загрожує довічне ув'язнення з конфіскацією майна.
Раніше уже був заарештований колишній послиговець Куп'янської міськради, який працював на користь Росії.
Читайте також
- На Одещині через атаку РФ пошкоджено припортову та туристичну інфраструктури
- На Львівщині виявлено касетні снаряди після атаки РФ (фото)
- СБУ уразила завод «Купол», Путін провів розмову з Макроном. Головне за 1 липня
- Лубінець заявив про страту росіянами українського полоненого
- Путін розмістить «Орєшнік» поближче до Києва. Лукашенко повідомив деталі
- ЗСУ знищили штаб восьмої армії РФ на на окупованій Донеччині