101-річна розвідниця розповіла, як трусила Путіна за плечі.
Ветеранка Другої світової війни, розвідниця, полковниця Ольга Твердохлєбова з Вінниці, яка на цей час вже нараховує 101 рік, продовжує активно жити та займатися улюбленими справами. Вона самостійно справляється з повсякденними потребами і зберігає чудову пам'ять. Ольга знає напам'ять поезії великого Кобзаря, такі як "Катерина", "Наймичка", "Причинна", "Тополя".
До 2014 року ветеранка часто їздила на урочистості до Мінська та Москви. Одного разу вона навіть мала зустріч з самим Путіним, але ця зустріч не принесла великої приємності.
«Путін взяв мене за плечі. Я взяла його руки і відштовхнула. А він невисокого зросту, туфлі в нього на таких підборах, на танкеточці. Я його відштовхнула. Та кажу: «Володимире Володимировичу, треба займатися спортом, зарядку робити». А він: «Нашлась. Я заслужений майстер з боротьби, по самбо». Я кажу: «То й що? А плечі вужчі, ніж в мене», – згадує розвідниця.
Після вторгнення Росії в Україну Ольга Твердохлєбова хотіла долучитися до боротьби. Вона зателефонувала до військкомату, але їй відмовили через її вік.
«Ольго Іванівно, знаєте, ми вас не візьмемо в армію, бо Путін подумає, що столітніх баб уже призивають», – відповіли у військкоматі.
У цей час Ольга Твердохлєбова мріє відзначити перемогу України та дожити до старості в спокojу. Життя в країні нарешті мирній.
Нагадаємо, що на 101 році життя померла повстанська розвідниця Ангелина Паламар на псевдо Орися. Також 7 червня 2024 року помер Василь Хомин у віці 90 років, колишній зв'язковий УПА. А 10 травня 2023 року у Львові на 95-му році життя померла Катерина Щерба на псевдо Олеся.
Читайте також
- «Мамо, я народна!». Співачка, яку Зеленський нагородив високим званням, поділилася сімейним відео
- Нічна атака РФ на Дніпро: влада показала наслідки
- Атака безпілотників на Івано-Франківщину: влада повідомила про наслідки
- Втрати ворога станом на 27 січня 2025 – Генштаб ЗСУ
- РФ, ймовірно, змінює свої пріоритети на Донеччині
- Чому Росія так зосереджена на захопленні Великої Новосілки? Роз’яснення ISW