118-а бригада знищила 26 окупантів під Малою Токмачкою: штурм провалився.

Знищення 26 окупантів під Малою Токмачкою
Знищення 26 окупантів під Малою Токмачкою Фото: UATV

Штурм села Мала Токмачка

Як повідомляє UATV: Штурм села Мала Токмачка, що тривав 20 днів, завершився невдачею для російських військ. Українські захисники змогли знищити 26 окупантів та запобігти спробам проникнення противника на територію населеного пункту. Відстань, на яку ворог наблизився до Малої Токмачки, становила приблизно 300 метрів, але жоден солдат не зміг потрапити в село.

Під час штурму більше десятка російських солдатів отримали поранення. Командир українських захисників Дмитро Пелих зазначив:

“Результат для них один — фактично все погибли”
. Це свідчить про значні втрати російських сил під час даної операції.

Важливість оборони Малої Токмачки

Оборона Малої Токмачки стала важливим етапом в боротьбі українських військ, внаслідок чого 118-а окрема механізована бригада була внесена до Книги рекордів України за свою відданість і стійкість у захисті села. Водночас, Денис Попович розповів про карту з фронта, на якій Мала Токмачка була вказана як захоплена, що підкреслює важливість інформаційної боротьби у війні.

Завдяки зусиллям українських захисників, село залишилося під контролем України, демонструючи стійкість та боротьбу за свою територію.

Завершення штурму Малої Токмачки підкреслює не лише військову стійкість українських сил, але й їхню здатність ефективно протистояти агресії противника. Ця подія також відображає важливість моральної підтримки та інформаційної війни, оскільки контроль за інформацією про фронтові події може суттєво вплинути на суспільну думку та бойовий дух. Втрата російських військ у цьому районі є свідченням складної ситуації для агресора, що може мати подальші наслідки в контексті ширшої війни.


Читайте також

Реклама