570 ветеранів та військових змагалися у Львові на UNBROKEN GAMES 2026.
UNBROKEN GAMES 2026: Важлива подія для ветеранів
Як повідомляє Novyny.live: У Львові відбулися всеукраїнські змагання UNBROKEN GAMES 2026, які стали важливою подією для 570 військовослужбовців, ветеранів та людей з інвалідністю. Ці змагання проходили вперше у 2026 році і тривали три дні. Вони об'єднали учасників з усієї країни, які мали можливість продемонструвати свої спортивні навички в різних дисциплінах.
Види спорту на змаганнях
У рамках UNBROKEN GAMES учасники змагалися у таких видах спорту:
- настільний теніс
- плавання
- стрільба з лука
- петанк
- паверліфтинг
- веслування на тренажерах
- функціональне багатоборство
Змагання відзначилися особливою атмосферою підтримки та взаєморозуміння, адже учасники мали можливість спробувати себе в нових видах спорту та побачити, як їхні товариші грають після поранення. Олександр Базилевич зазначив:
“Для хлопців це розрядка, можливість спробувати щось нове.”
Матчі з баскетболу на кріслах колісних проходили на відкритому повітрі в центрі Львова, що додало змаганням особливого колориту. Директор офісу спорту Львівської міської ради Антон Нікулін підкреслив, що UNBROKEN GAMES стали найбільшими комплексними ветеранськими змаганнями в Україні, що підтверджує їх важливість для розвитку спорту серед ветеранів і людей з інвалідністю.
Змагання UNBROKEN GAMES 2026 стали важливим кроком у популяризації спорту серед військових та ветеранів, а також сприяли підвищенню їх соціальної активності та інтеграції в суспільство.
UNBROKEN GAMES 2026 свідчать про зростаючу підтримку спорту серед осіб з обмеженими можливостями в Україні, що може мати позитивний вплив на їх психологічне та фізичне відновлення. Такі заходи не лише стимулюють розвиток спортивних навичок, але й допомагають формувати громади, де ветерани і люди з інвалідністю можуть знайти підтримку та взаєморозуміння.
Читайте також
- Український волейболіст Янчук став найкращим подаючим Ліги націй-2026: 21 ейс
- Помер легендарний футболіст Кевін Кіган: дворазовий володар “Золотого м’яча” програв боротьбу раку
- Командир 107-ї бригади Денис Перч про проблеми війська: нестача піхоти та бюрократія
- Іспанія виграла ЧС-2026 у фіналі в Нью-Джерсі: єдиний гол забив Ферран Торрес
- Іспанія вдруге стала чемпіоном світу з футболу: переможний гол Феррана Торреса
- Англія розгромила Францію 6:4: хет-трик Саки та історичний рекорд Беллінгема

