79 боїв за добу: ЗСУ контратакують на трьох напрямках.
Ситуація на фронті станом на 14 березня
Як повідомляє UATV: Станом на 14 березня зафіксовано 79 боїв, що свідчить про активізацію бойових дій в Україні. Українські війська проводять контратаки на Константиновському, Гуляйпольському та Покровському напрямках, демонструючи успіхи у відбитті атак противника. Генеральний штаб ЗСУ підтверджує, що найбільше атак противника було відбито на Константиновському плацдармі.
Згідно з інформацією, на цьому напрямку ліквідовано:
- 12 російських солдатів внаслідок удару по логістичному вузлу;
- 4 російських танки;
- 10 бронемашин;
- понад 50 артилерійських систем;
- 1 реактивна система залпового вогню (РСЗО).
Загальні втрати російської армії перевищили 1 млн 278 тисяч солдат, а за минулі дні ліквідовано понад 800 захоплювачів.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сырський зазначив: "Наши приоритеты — освобождение украинской территории от российских оккупантов и сохранение жизней украинских воинов."
Водночас, 7-й корпус швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ інформує про те, що "северо-западную часть Покровска противник пытается использовать в качестве плацдарма для накопления личного состава перед дальнейшим продвижением в направлении Гришино".
Активні бойові дії в Південній операційній зоні
Активні бойові дії тривають у Південній операційній зоні, що підтверджує серйозність ситуації на фронті. Українські сили продовжують вести боротьбу за звільнення українських територій, демонструючи стійкість та рішучість у протистоянні агресії.
Ці події свідчать про ескалацію конфлікту в Україні, що має значний вплив на регіональну безпеку та стабільність. Активізація бойових дій вказує на постійні спроби обох сторін зміцнити свої позиції, що може призвести до нових викликів для мирного врегулювання конфлікту. В умовах тривалої війни, важливість міжнародної підтримки та дипломатичних зусиль залишається актуальною для досягнення стійкого миру.
Читайте також
- Відставка Федорова з посади міністра оборони: суспільство та військові протестують
- Зеленський провів нараду з військовими: що вирішували для оборони України
- Міністр оборони Федоров подав у відставку: протести в Києві та реакція ЄС
- 249 штурмів відбито за добу: Сили оборони знищили пункт управління РФ
- Відставка Федорова спровокувала масові протести в Києві та інших містах
- Відставка Федорова викликала протести у Києві та Львові: що відомо

