Акція у Львові "Не мовчи — полон вбиває": родини закликають не забувати про полонених.

Родини полонених на акції у Львові
Родини полонених на акції у Львові Фото: Novyny.live

Акція у Львові "Не мовчи — полон вбиває": родини закликають не забувати про полонених

Як повідомляє Novyny.live: У Львові 7 лютого відбулася акція "Не мовчи — полон вбиває" на підтримку військовополонених та безвісти зниклих. У заході взяли участь рідні військовополонених і зниклих безвісти захисників, а також ветерани війни. Учасники акції вигукували гасла та тримали плакати, закликаючи не залишатися байдужими до долі полонених.

Акція проходила на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Учасники виголошували гасло "Полон — це пекло", що підкреслювало серйозність проблеми утримання людей у полоні. Цей захід став важливим кроком для привернення уваги суспільства до ситуації військовополонених та необхідності їх підтримки.

Актуальність теми полонених

Варто зазначити, що 5 лютого до України з російського полону повернулися 157 громадян, більшість з яких утримувалися в неволі з 2022 року. Ця подія підкреслила актуальність теми полонених, адже їхні родини продовжують боротися за їхнє визволення та нагадують, що кожен з них заслуговує на підтримку та увагу. Акція у Львові стала ще одним нагадуванням про важливість не забувати про тих, хто перебуває у складних умовах, чекаючи на допомогу та повернення додому.

Ситуація з військовополоненими в Україні залишається надзвичайно актуальною, особливо в умовах триваючого конфлікту. Акції на підтримку полонених не лише підвищують обізнаність суспільства, але й створюють тиск на державні органи для вирішення цієї проблеми. Повернення громадян з полону є важливим кроком, але родини продовжують вимагати дій, щоб забезпечити безпечне повернення всіх зниклих безвісти захисників. Ці події відображають глибокі емоції та страждання, з якими стикаються українські родини в умовах війни.


Читайте також

Реклама