У парку Alton Towers з’явиться перший у світі американські гірки за мотивами Bluey.
В Alton Towers з’явиться новий атракціон
Як повідомляє The Sun: У курорті Alton Towers у 2026 році відкриється новий гірський атракціон, який першими у світі присвячений дитячому мультфільму "Bluey".
Alton Towers ResortНовий атракціон з’явиться в CBeebies Land навесні 2026 року. Окрім захопливої гірки, відвідувачі зможуть зустрітися з родиною Heeler та насолодитися новим живим шоу.
Сабріна де Карвальйо, старший віце-президент компанії Merlin Entertainments, сказала: “Я рада врешті-решт оголосити про наш новий атракціон Bluey у CBeebies Land на курорті Alton Towers – перший у світі атракціон Bluey.”
“Ми з нетерпінням чекаємо на вітання фанатів Bluey та молодих сімей з усього світу у нашому курорті.”
Крім того, у 2024 році курорт відкриє тематичні готельні номери в стилі Bluey, що стане частиною святкування 10-річчя CBeebies Land.
Номери розраховані на сім'ї з п’яти осіб і оформлені персонажами Bluey та Bingo.
Alton Towers
Дитячий номер облаштований двоярусними ліжками, килимком у формі кавуна та нічником у вигляді собачки з мультфільму. Окрім того, у ньому є мурали родини Heeler та гірлянди.
Серед інших тематичних номерів у парку – варіанти з "Octonauts", "Postman Pat", "Swashbuckle" та "In The Night Garden".
Alton Towers відкриє атракціон Bluey наступного року
Одноденний квиток до CBeebies Land коштує від £34 за особу при попередньому бронюванні, а також там доступно понад 40 атракціонів.
Гостям пропонують кілька пакетів харчування, доступних для відвідувачів готелів. Ці пакети включають “Ultimate”, “Deluxe”, “Standard” і “Kids”, починаючи з £50 для дорослих.
Гості можуть придбати пакет харчування під час бронювання короткого відпочинку онлайн.
Створення нового атракціону Bluey в Alton Towers свідчить про зростаючу популярність мультфільму серед дітей і родин. Це перетворення та нові готельні номери роблять курорт ще більш привабливим для молодих сімей, що прагнуть провести незабутній час у світі улюблених персонажів.
Читайте також
- Стартував сезон літніх відпусток: українці масово їдуть до Варшави
- Укрзалізниця запускає нові швидкісні поїзди на літо: Дніпро та Київ — Одеса
- Укрзалізниця попередила про обов’язкові паперові квитки: які міжнародні рейси під загрозою
- Секретний напис метробудівців 1989 року на станції “Золоті ворота”: що приховує стіна
- Ремонт на «Шегині – Медика»: автобуси з України до Польщі зупинять на півтора року
- InPost запускає доставку валіз у поштомати 8 країн ЄС: названо ціни

