Американське місто вигадало незвичний спосіб боротьби з безхатьками.
06.08.2024
2204
Журналіст
Шосталь Олександр
06.08.2024
2204
Влада Сан-Франциско в Каліфорнії почала боротьбу з безхатченками, надаючи їм безкоштовні квитки на автобуси в один кінець. Це пов'язано з посиленням заходів по очищенню таборів безхатьків. Більше 8000 людей живуть на вулицях міста, але незважаючи на спроби перемістити їх у тимчасові або постійні притулки, наметові містечка залишаються проблемою. Тепер безхатькам забороняється ночувати на тротуарах і поліція буде штрафувати людей, які встановлюють намети на пішохідних зонах. Останніми днями влада Сан-Франциско активно проводить очищення найбільших таборів безхатьків, конфіскуючи їх речі і нагадуючи, що дійшов час пакувати речі і йти.
Верховний суд США прийняв рішення, яке дозволяє місцевим громадам суворіше обмежувати табори безхатьків. Це стало ключовим рішенням, яке підкріпило зусилля влади Сан-Франциско по боротьбі з безпритульними. Сан-Франциско приваблює безхатченків не тільки м'яким кліматом, а й підхідом місцевої влади, яка раніше не активно контролювала ситуацію з безхатьками. Однак, тепер мер міста Брід заявила, що час вирішити цю проблему інакше, ніж раніше.
Читайте також
- Клієнти Нафтогазу отримали право перевіряти якість газу: як це зробити
- Військові можуть не платити відсотки за кредитами: як отримати пільгу
- Міноборони запустило гарячу лінію 1519: що зміниться для контрактників
- Ліквідаторам ЧАЕС нарахують пенсію у 20 650 грн у липні 2026: деталі
- ТЦК має право оголошувати в розшук лише один раз: що варто знати порушникам
- Учасникам бойових дій підвищать пенсії у 2026: скільки доплатять та як вийти раніше

