Аналітики DeepState заявили про повну окупацію Курахового: що кажуть ЗСУ.


Українські військові займають позиції в Кураховому на Донеччині, через що РФ не має повного контролю над містом. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Віктор Трегубов на телеканалі "Суспільне".
«За моїми даними, в районі Курахового тривають бої. Українські позиції на теплових електростанціях, які знаходяться в межах міста Курахове, все ще зберігаються. Тому ми не можемо стверджувати, що російські війська повністю зайняли місто. Хоча, я повинен визнати, що більша частина Курахового зруйнована», - розповів він.
Трегубов підкреслив, що українські сили оборони не залишають Курахове.
«Оскільки українські війська все ще мають позиції в межах міста, ми не можемо говорити про їх відступ. », - додав він.
Нагадаємо, що сьогодні аналітики DeepState оновили карту бойових дій. Згідно з нею, РФ повністю контролює Курахове на Донеччині.
Крім того, за їх даними, російські війська продовжують адвансуватись біля Андріївки, Солоного та Новосілки.
Наразі триває 1053-й день повномасштабної війни.
Найбільш напруженою наразі є ситуація на Покровському та Лиманському напрямках.
Загалом протягом минулої доби відбулось 198 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують активно відбивати спроби противника просунутись глибше на територію України, завдаючи йому вогневих ударів.
Читайте також
- Генштаб відреагував на заяву Путіна про звільнення Курщини
- Похорон Папи Римського: на площі Святого Петра зібралися сотні тисяч людей (відео)
- РФ вночі атакувала Україну ракетою «Онікс» та понад 110 дронами
- Росія атакує Україну новим дроном зі швидкістю до 500 км/год
- Карта бойових дій в Україні станом на 26 квітня 2025 року
- Через російський удар по будинку у Кам'янському загинув чоловік: подробиці від ОВА