Анге Постекоглу під загрозою звільнення: Ноттінгем Форест програє шосту гру поспіль.
Проблеми Ангуса Постекоглу в Ноттінгем Форест
Як повідомляє The Sun: Ангус Постекоглу переживає через можливе звільнення, якщо Ноттінгем Форест програє у матчі проти Ньюкасла – всього за 24 дні після свого призначення.
Колишній тренер Тоттенхема поки що не здобув жодної перемоги від моменту, як замінив Нуну Еспіріту Санту.
Ангус Постекоглу побоюється, що його звільнять, якщо Ноттінгем програє Ньюкаслу.Reuters AlamyПостекоглу вважає, що його становище на стадіоні Сіті Граунд не є стабільним – хоча публічно стверджує, що не переймається ймовірністю звільнення.
Нещодавня поразка 3-2 вдома від Мідтьюлланда в Лізі Європи викликала незадоволення вболівальників, які вимагали зміни тренера. Власник клубу, Євангелос Марінакіс, також виглядав стурбованим.
Постекоглу став першим тренером Ноттінгем Форест за останні 100 років, який не зміг виграти жодного з перших шести матчів. Згідно з інформацією SunSport, австралійський фахівець хвилюється, що його можуть звільнити вдруге за чотири місяці, якщо команда не зможе здобути очки в матчі з Ньюкаслом цього уїк-енду.
Постекоглу вже був звільнений у червні, всього через кілька днів після перемоги своєї команди в Лізі Європи. Його запросили назад у вересні після конфлікту власника з попереднім тренером Нуною.
Однак серія поразок від Арсенала, Свонсі та Сандерленда в вересні підштовхує клуб до можливості зміни тренера.
Інші два матчі постекоглу завершилися нічиєю з Бернлі та Реалом Бетісом. Він переконує, що не думає про звільнення і сподівається на позитивний результат в зустрічі з Ньюкаслом.
В ситуації, що склалася, важливо врахувати, що Постекоглу має можливість зміцнити свої позиції у клубі, якщо він зможе перервати серію невдач і принести позитивний результат у наступному матчі. Своєю чергою, Ноттінгем Форест покладається на підтримку вболівальників, які, незважаючи на розчарування, сподіваються на покращення результатів команди.“Я розумію. Це обґрунтоване припущення в сучасному футболі, що завжди є тренер під тиском; це частина ідентичності нашої роботи. Я не думаю про це. Я вже знав, що мене звільнять у Тоттенгемі за три або чотири місяці до цього. Це не завадило мені виграти щось, це не входить в мої думки. Якщо я почну турбуватися про те, що відбуватиметься на наступному тижні, я не виконую своєї роботи. Це не корисно для когось. Те, що я можу контролювати, – це навчальне середовище, те, як ми граємо. Я впевнений, що ми не так далеко.”
Читайте також
- Динамо хоче посилити захист: кияни готові заплатити 950 тисяч євро за гравця ЦСКА
- Nike випустила рекламу до ЧС-2026: Ченнінг Татум став дублером Ерлінга Голанна
- Збірна України проведе товариський матч із Данією: дата та місце гри
- Манчестер Сіті спростував чутки про трансфер Голанна в Реал і загрожує судом
- У Москві запланований хокейний матч Росія — США до 250-річчя Америки
- Жирона вилетіла з Ла-Ліги: Мічел Санчес очолив Аякс та хоче забрати Циганкова

