Атака безпілотника на аеропорт Кувейту: постраждали працівники та термінал.
Атака на аеропорт Кувейту
Як повідомляє TSN.ua: Аеропорт Кувейту став мішенню для атаки безпілотника, внаслідок якої постраждали кілька працівників та зафіксовано пошкодження інфраструктури. Інцидент стався 28 лютого, коли у суботу США та Ізраїль розпочали атаки на Іран.
Внаслідок атаки постраждали кілька співробітників аеропорту, які отримали легкі травми. Також зафіксовано пошкодження першого пасажирського терміналу, що вказує на серйозність події та її вплив на роботу летовища.
Абдулла Аль-Раджі, представник аеропорту, зазначив, що "ситуація повністю під контролем, а безпека мандрівників і персоналу аеропорту залишається нашим головним пріоритетом".
Робота летовища після атаки продовжується, незважаючи на пошкодження, що сталися внаслідок інциденту. Влада активно працює над відновленням нормальної діяльності аеропорту, щоб забезпечити комфорт і безпеку всіх мандрівників.
Вплив на регіон
Цей інцидент підкреслює зростаючу напругу в регіоні, особливо на тлі військових дій США та Ізраїлю проти Ірану. Атака на аеропорт може мати далекосяжні наслідки, впливаючи на авіаційний сектор та безпеку на Близькому Сході. Влада Кувейту, реагуючи на загрозу, повинна вжити заходів для забезпечення безпеки не лише в аеропорту, але й у всьому країні.
Читайте також
- Олег Тягнибок отримав поранення внаслідок атаки FPV-дрона: що відомо
- Стрілянина на фестивалі в Огайо: кілька людей поранено
- В Одесі 11-річна дівчинка загинула після падіння з даху багатоповерхівки
- Смертельна ДТП на Чоколівському: водія Mercedes затримано після наїзду на перехожих
- Удар РФ по Запоріжжю 6 червня: є загиблі та поранені, серед них двоє дітей
- Водій Mercedes із 39 порушеннями скоїв смертельне ДТП у Києві: четверо загиблих

