Атака дронів на Одесу: загинув охоронець, зникли світло та газ.
Атаки дронів в Одесі
Як повідомляє TSN.ua: В ніч на 9 лютого в Одесі сталося дві атаки ударними дронами, внаслідок яких загинув 36-річний охоронець, ще двоє людей отримали поранення. Атаки призвели до серйозних пошкоджень у місті: зникло світло, газ та опалення. Пошкоджені житлові будинки, а також сталося займання у дворі комплексу через витік газу.
Наслідки атак
Однією з атак став вибух дрону, який стався поряд із новобудовою. Унаслідок вибуху знищено автомобіль місцевого жителя Андрія, від якого залишився лише каркас. За словами Марини Аверіної, речниці ГУ ДСНС Одещини,
“попри проведення реанімаційних заходів, на жаль, 36-річного чоловіка не вдалося врятувати, він помер.”
Для ліквідації наслідків атаки було залучено понад 50 рятувальників. Внаслідок цих подій Одеса гуртується, зокрема, надається допомога з інших районів. Поточна ситуація залишається складною, але міська громада продовжує працювати над відновленням нормального функціонування інфраструктури.
Ці атаки є частиною триваючого конфлікту в Україні, що призводить до значних людських жертв і руйнувань інфраструктури. Влада та рятувальні служби продовжують робити все можливе для надання допомоги постраждалим та відновлення нормальних умов життя в регіоні. Громадськість також активно включається в процес допомоги, що свідчить про солідарність та витривалість місцевих мешканців у складних умовах.
Читайте також
- Нічний обстріл Харкова: п'ятеро поранених, серед яких літні жінки
- Харків: 13 червня вимкнуть світло у десятках будинків Індустріального району
- Нічна атака на Одесу: безпілотники влучили у два житлових будинки
- Грози, град та шквали 20 м/с: якою буде погода 10 червня
- Атака РФ на Запоріжжя: є загиблі та 33 поранених, серед яких восьмеро дітей
- Атака на Дніпропетровщину: майже 40 ударів, семеро поранених

