Атака на Чернігівщині: пошкоджено термінал «Нової пошти», обійшлося без жертв.

Пошкоджений термінал Нової пошти
Пошкоджений термінал Нової пошти Фото: Novyny.live

Атака на сортувальний термінал 'Нової пошти'

Як повідомляє Novyny.live: На Чернігівщині 3 липня 2023 року о 16:20 сталася атака, внаслідок якої був пошкоджений сортувальний термінал 'Нової пошти'. За інформацією компанії, в результаті інциденту загиблих і постраждалих немає. В даний час триває ліквідація наслідків атаки.

Попри пошкодження, 'Нова пошта' повідомила, що забезпечує доставку відправлень у штатному режимі. Це свідчить про оперативність компанії у відновленні роботи та виконанні своїх зобов'язань перед клієнтами, незважаючи на складну ситуацію. Ліквідація наслідків атаки є пріоритетним завданням, що дозволить зменшити негативний вплив на логістичну інфраструктуру регіону.

Подальші дії компанії

Компанія продовжує надавати свої послуги, підтверджуючи свою здатність функціонувати навіть в умовах надзвичайних ситуацій. Подальші дії 'Нової пошти' будуть спрямовані на відновлення нормальної роботи терміналу та забезпечення безперебійної доставки.

Атака на сортувальний термінал 'Нової пошти' підкреслює актуальність забезпечення безпеки логістичної інфраструктури в умовах конфлікту. Компанія продемонструвала здатність оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, що є важливим фактором для підтримки стабільності її роботи та довіри клієнтів. Відновлення терміналу та безперебійна доставка відправлень залишаються ключовими завданнями для компанії в найближчий час.


Читайте також

Реклама