Авіабазу США в Іраку атакували ракетами "Катюша" - ЗМІ.
П'ятеро американських військовослужбовців були поранені внаслідок атаки на військову базу в Іраку. Інформацію про це повідомляє Reuters з посиланням на американських офіційних осіб.
За даними двох іракських джерел, авіабазу Аль-Асад обстріляли двома ракетами "Катюша". Одне з джерел також повідомило, що ці ракети впали на базу. Поки неясно, чи має це пов'язок з погрозами Ірану вжити заходів у відповідь на вбивства.
На минулому тижні Іран заявив, що США несуть відповідальність за вбивство лідера ХАМАС Ісмаїла Ганії в Тегерані через підтримку Ізраїлю.
Американські представники, які захотіли залишитися анонімними, повідомили, що один з їхніх співробітників отримав серйозні поранення. Згідно з їхніми словами, кількість постраждалих може змінитися, оскільки дані базуються на початкових звітах.
Персонал бази проводить оцінку завданих збитків після атаки
Джерело: Українська правда
Читайте також
- Саміт НАТО в Анкарі: Рютте та Трамп обговорюють ризики від Росії та ППО для України
- Зеленський і Трамп в Анкарі домовились про передачу технології Patriot Україні
- Європарламент підтримав відкриття переговорів з Україною: коли стартує перший кластер
- Зеленський та Навроцкий провели зустріч в Анкарі: що обговорили лідери
- Трамп анонсував ліцензію на виробництво ракет Patriot в Україні
- В Україні змінили правила видачі посвідчень водія: нові терміни дії та медогляди

