Беленюк розгромив суперника в дебютному бою ММА: перемога за дві хвилини.
Дебют Георгія Беленюка у змішаних єдиноборствах
Як повідомляє Espreso.tv: 11 липня в Києві відбувся дебютний турнір Arena.championship, на якому 34-річний спортсмен Георгій Беленюк провів свій перший професійний бій у змішаних єдиноборствах. У поєдинку він змагався проти 53-річного Хаїма Гозалі та здобув перемогу технічним нокаутом. Бій тривав приблизно дві хвилини, продемонструвавши ефективність та підготовленість Беленюка.
Цей бій став знаковим для Беленюка, оскільки він оголосив про завершення кар'єри в греко-римській боротьбі після Олімпіади в Парижі 2024 року. Незважаючи на те, що його кар'єра в боротьбі була успішною, він також здобув бронзову медаль на Олімпіаді, що підкреслює його спортивні досягнення. Дебют у змішаних єдиноборствах відкриває нову сторінку в його кар'єрі, і шанувальники спорту з нетерпінням чекають на його подальші виступи.
Перспективи та очікування
Дебют Георгія Беленюка у змішаних єдиноборствах може стати важливим кроком у його кар'єрі, оскільки він переходить до нової дисципліни після успішного виступу в греко-римській боротьбі. Його перемога на Arena.championship може підвищити інтерес до змішаних єдиноборств в Україні та залучити нових шанувальників. Оскільки Беленюк планує завершити кар'єру в боротьбі, його подальші виступи у змішаних єдиноборствах можуть стати важливим етапом у спортивному житті спортсмена та надихнути молодих атлетів на нові досягнення.
Читайте також
- Українська тенісистка Кочерженко пробилася у фінал юнацького Вімблдону
- Англія та Аргентина вийшли до півфіналу ЧС-2026: коли відбудеться матч
- 21-річна Носкова перемогла Мухову у фіналі Вімблдону-2026: історичний рекорд та прорив Костюк
- Помер 25-річний футболіст збірної ПАР: він зіграв усі матчі ЧС-2026
- Світові лідери розкрили свої футбольні уподобання: хто за кого вболіває
- Бельгія та Іспанія зійдуться у чвертьфіналі ЧС-2026: де та коли дивитися матч

