"Буде слабо": Зеленський пояснив, хто заважає вступу України до НАТО.

Виступ Володимира Зеленського на прес-конференції
Виступ Володимира Зеленського на прес-конференції

Президент України Володимир Зеленський виступив на Мюнхенській конференції з безпеки 2025 року і заявив, що питання членства України в НАТО залишається на переговорному столі. Зеленський наголосив, що він не вірить у гарантії безпеки без участі США.

Це просто буде слабко. Але Америка не надасть гарантій, якщо власні європейські гарантії не будуть сильними. І я також не зніму членство України в НАТО з переговорного столу.

Президент підкреслив, що зараз найвпливовішим членом НАТО є Володимир Путін, оскільки його примхи мають силу блокувати рішення Альянсу. Зеленський зазначив, що українська армія зупинила Росію в цій війні, а не країна НАТО. Втім, Путін втратив багато солдатів і мав багато поранених.

Раніше на конференції Зеленський провів переговори з віцепрезидентом США Венсом.


Читайте також

Реклама