Будинок рестораторки Січкар зруйновано російською атакою: фото наслідків.
08.08.2025
1045
Журналіст
Шосталь Олександр
08.08.2025
1045
Будинок Маргарити Січкар, відомої української рестораторки та колишньої дружини футболіста Владислава Ващука, постраждав від російської атаки. Сама рестораторка опублікувала фотографії руйнувань на своїй сторінці в Instagram.
На знімках видно, що будівля серйозно пошкоджена: вибиті вікна, зруйновані стіни та ворота, поруч понівечені дерева та уламки техніки. Це сталося в ніч на 8 серпня.
Що відомо про Маргариту Січкар
Маргарита Січкар - українська рестораторка, телеведуча, авторка кулінарних книг та громадська діячка. Вона була одружена з футболістом Владиславом Ващуком і після початку вторгнення він добровільно приєднався до Сил оборони України.
Відомо, що Ващук зараз служить у евакуаційній бригаді, що діє в гарячих точках країни.
Постраждала від російської атаки будинок Маргарити Січкар став свідченням жорстокості війни. Очевидці говорять про серйозні пошкодження споруди, але власниця вже показала світлини на своїй сторінці в Instagram, щоб привернути увагу до страшних наслідків війни. У міжнародному контексті це ще один приклад того, як цивільні об'єкти потерпають від війни на території України.Читайте також
- Росіяни вдарили по рятувальниках на Донеччині: пошкоджено броньований автомобіль ДСНС
- Блекаут у Криму: як відключення світла вдарить по логістиці російської армії
- Удар РФ по АЗС у Запоріжжі: загинув чоловік, ще троє поранені
- Росіяни атакували маршрутку в Херсоні та обстріляли рятувальників на Донеччині
- Масована атака на Вишневе: семеро загиблих, майже сотня зруйнованих будинків
- Атаки РФ на Запоріжжя та Сумщину: десятки постраждалих та пошкоджена інфраструктура

