Жорстоке вбивство у Парижі: жінку звинувачують у зґвалтуванні та вбивстві дитини.

Жорстоке вбивство у Парижі: жінку звинувачують у зґвалтуванні та вбивстві дитини
Жорстоке вбивство у Парижі: жінку звинувачують у зґвалтуванні та вбивстві дитини Фото: The Sun

Шокуючий інцидент у Парижі

Як повідомляє The Sun: У Парижі стався жахливий випадок: жінка-мігрант нібито відкрила валізу з тілом 12-річної дівчинки, яку, як вважають, зґвалтувала та вбила. На записах з камер спостереження видно, як 27-річна алжирка Дабія Бенкіред спокійно сидить за столиком у закладі на вулиці Манен.

“...паралізуючи всіх присутніх у барі”, – йдеться у звіті.

Цей інцидент викликав великий резонанс у суспільстві, і кишенькові злочини зросли у Парижі. Місцеві жителі висловлюють своє занепокоєння масштабами насильства і злочинності у місті.

Проблеми з безпекою

З підвищенням рівня злочинності у столиці Франції багатьох бентежить можливість повторення подібних випадків. Різні організації закликають до посилення заходів безпеки для захисту мешканців та туристів у Парижі.

Цей тривожний інцидент ще раз підтверджує необхідність підвищення обізнаності та боротьби з кримінальними правопорушеннями у столиці.


Читайте також

Реклама