Україна виділила 3,2 млрд грн на ліки: онкологію, орфанні та серцеві захворювання.
Збільшення фінансування на медичні закупівлі
Як повідомляє inkorr.com: Державне підприємство "Медичні закупівлі" отримало значне збільшення фінансування — 3,2 мільярда гривень. Ці кошти будуть спрямовані на придбання лікарських засобів, необхідних для лікування серцево-судинних, рідкісних та онкологічних захворювань. Планується закупити понад 400 різних позицій.
Генеральний директор ДП "Медичні закупівлі України" Олег Кльоц зазначив:
“Ці кошти будуть спрямовані на нагальні потреби пацієнтів, зокрема для лікування серцевих захворювань та інших напрямків.”
Фінансування для різних медичних напрямків
З числа видатків на лікування серцево-судинних захворювань також передбачено фінансування для терапії дитячої гемофілії, виготовлення виробів для нейрохірургії, дитячої онкології та інших медичних потреб. Очікується, що тендер на закупівлю ліків для лікування гепатиту дозволить зекономити значні кошти.
Обіцянки щодо ефективного використання фінансування вселяють оптимізм в удосконаленні медичної системи в Україні. Це рішення стане важливим кроком до покращення доступності та якості медичної допомоги, що вкрай необхідно для пацієнтів у складних умовах сьогодення.
Читайте також
- Україна ввела в експлуатацію понад тисячу нових зразків озброєння: 90% – власного виробництва
- Паливна криза в РФ: влада видає негатив за позитивні зміни для громадян
- Водопостачання різко дорожчає з липня 2026: кого торкнеться перерахунок субсидій
- Українцям виплатять до 500 000 грн за зруйноване житло: деталі “єВідновлення”
- Атаки на НПЗ у 2026 році в 11 разів частіші: Росія потерпає від паливної кризи
- Долар зміцнюється, а євро падає: чому курс в Україні пішов униз

