"Дуже небезпечні": Зеленський висловився про переговори Трампа з Путіним без України.
Президент Володимир Зеленський наголосив на небезпеці виключення Києва з розмов США та РФ про війну Росії проти України. Він запропонував провести більше дискусій з Вашингтоном щодо розробки плану припинення вогню і попередив, що Росія не хоче займатися переговорами про припинення бойових дій. Зокрема, Зеленський зазначив, що є можливість притягнути Путіна до переговорного столу шляхом загрози санкціями та продовженням підтримки українських військових.
Зеленський попередив, що говорити про Україну без участі української сторони – це небезпечно для всіх.
Президент також зазначив, що його команда вже знаходиться у контакті з адміністрацією Трампа, але поки ці розмови мають загальний характер. Зеленський сподівається на особисті зустрічі з американськими посадовцями для розробки конкретних угод.
Президент попередив про ризик того, що Путін може "взяти контроль" над війною і загрозити ескалації конфлікту. Він також скритикував заяву нового державного секретаря США Марко Рубіо про те, що війна змушує Україну регресувати на сто років назад, і запропонував Рубіо відвідати Україну та побачити, що зробила Росія і який внесок український народ вніс у безпеку країни та світу.
Читайте також
- Росія атакувала 15 областей України за тиждень: Зеленський закликає посилити ППО
- Українські ракети вдарили по заводу в РФ: що виготовляло підприємство
- Путін просить допомоги: експерт пояснив, чому режим РФ ослаблений
- У Криму поки немає паніки, але ситуація може змінитись через труднощі з пальним
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами

