Ексклюзивне інтерв'ю з мером Запоріжжя: як місто живе під обстрілами та допомагає ВПО.
Ексклюзивне інтерв'ю з Регіною Харченко
Як повідомляє Novyny.live: Ексклюзивне інтерв'ю з Регіною Харченко, в.о. міського голови Запоріжжя, відбудеться сьогодні о 20:30 на Новини.LIVE. Під час розмови обговорюватимуться актуальні питання життя міста в умовах війни, бюджет, соціальний захист та проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи.
Запоріжжя продовжує зазнавати атак з боку росіян, що негативно впливає на життя жителів. Внаслідок цих обстрілів у місті сталася пожежа, яка додатково ускладнила ситуацію. Окрім того, окупанти розбили притулок для тварин у Запоріжжі, що викликало занепокоєння серед місцевих мешканців та активістів.
Теми для обговорення
Ці та інші питання будуть порушені під час інтерв'ю з Регіною Харченко, яка поділиться своїм баченням ситуації в місті та заходами, які вживаються для покращення умов життя населення в цей складний час.
Інтерв'ю з в.о. міського голови Запоріжжя є важливим етапом у комунікації з громадою, особливо у часи війни, коли питання соціального захисту та безпеки стоять на першому плані. В умовах триваючих атак важливо, щоб місцева влада інформувала населення про заходи, що вживаються для підтримки жителів міста, а також про стратегії, які можуть допомогти в подоланні викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи. Це інтерв'ю може стати платформою для обговорення важливих питань та покращення взаємодії між владою та громадою.
Читайте також
- На Харківщині судитимуть трьох офіцерів: вимагали “бойові” з підлеглих
- Чи можна не платити борги померлого: спадкоємцям дали шість місяців
- Українці без роботи можуть отримати до 12 300 грн: хто має право на виплати
- Нову виплату до 12 300 гривень відкрили для ВПО: хто отримає гроші
- Українцям не компенсують знищені війною авто: пріоритет – житло
- Пенсійний фонд винен українцям 91 мільярд: виплати розтягнуться на 91 рік

