ЄС передав Україні 1,6 млрд євро від заморожених активів РФ: на що підуть кошти.
Європейський Союз отримав вже третій транш коштів від відсотків на заморожені активи Росії – на цей раз ці кошти складають 1,6 мільярда євро. Гроші будуть використані для погашення боргів та підтримки оборони України, що є важливим кроком у підтримці країни.
Цей захід є частиною постійного зобов'язання ЄС підтримувати Україну стільки, скільки потрібно
Більшість отриманих коштів буде спрямовано на погашення кредитів від ЄС та інших кредиторів через Механізм кредитного співробітництва з Україною (ULCM). Додатково, частка у 5% буде використана на оборонні і військові потреби через EPF. Україна отримує значну міжнародну підтримку, що є важливим у забезпеченні безпеки та стабільності нації.
На фоні цього український президент спілкувався з главою Єврокомісії, а також США розглядають можливість використання заморожених активів Росії на допомогу українським дітям, що були викрадені. Різноманітні форми підтримки з боку міжнародних партнерів свідчать про важливість України на сучасній політичній арені.
У результаті отриманих коштів від відсотків на заморожені активи Росії, Європейський Союз направляє значні фінансові ресурси на підтримку економічної та оборонної сфер України, що підтверджує і підсилює міжнародну підтримку країні в умовах геополітичних напруг. Важливою є також можливість спрямування ресурсів на рішення гуманітарних проблем, таких як допомога у вирішенні питань викрадених українських дітей, яка стала однією із пріоритетних дій у сучасних умовах.
Читайте також
- Лідери п’яти країн Європи зберуться у Берліні 24 червня: що обговорюватимуть
- Україна в ООН заявила про вичерпання терпіння: США закликали до негайного припинення вогню
- Польща повернула орден Білого Орла Зеленському: що відомо про рішення
- Маринович закликав Україну до виваженої позиції щодо Польщі: що не так з “дзеркальною відповіддю”
- Відставка Стармера: Енді Бернем став головним претендентом на пост прем'єра Британії
- Мельник в ООН: 40% російських НПЗ знищено, Україна вимагає припинення вогню

