Помічник Аморіма подякував Манчестер Юнайтед після звільнення головного тренера.
Вдячність за можливість
Як повідомляє The Sun: Асистент Рубена Аморіма, Карлос Фернандес, висловив подяку Манчестер Юнайтед за "привілей" працювати в клубі після звільнення португальця. 40-річний Аморім несподівано був усунений з посади після публічного висловлення критики на адресу керівництва команди після нічиєї 1:1 з Лідсом у неділю.
"Я хочу подякувати всім в клубі за цю можливість", - сказав Фернандес.
31-річний Фернандес став першим, хто підтвердив своє звільнення. Його слова підкреслюють складні часи, які переживає клуб.
Ця ситуація демонструє нестабільність всередині Манчестер Юнайтед, що вже давно викликає занепокоєння серед прихильників. Відповідно до останніх подій, в клубі можуть відбутися ще більше змін, адже результати команди залишаються під питанням. Спостерігайте за розвитком подій, адже в наступні дні може з'явитися більше інформації про нові призначення та стратегію клубу.
Читайте також
- 18-річний лідер Іспанії та “Барселони” готується до вирішального матчу ЧС-2026
- Тренер “Шахтаря” Арда Туран назвав свого фаворита між Мессі та Роналду
- Іспанія, Португалія та Швейцарія дізналися суперників у 1/16 фіналу ЧС-2026
- Зірка ЧС-2026 Беллінгем засвітив роман з моделлю: хто вона
- Чемпіонат світу-2026: Англія, Бельгія та США здобули перемоги в 21-й день турніру
- Тьєррі Анрі попередив Францію: слабка оборона загрожує провалом на ЧС-2026

