Генерал Гаврилов: Україні потрібна власна балістична ракета, яку не зупинити пропагандою.
Необхідність розвитку української балістичної програми
Як повідомляє Espreso.tv: Генерал-майор у запасі Володимир Гаврилов висловив думку про необхідність розвитку української балістичної програми для стримування Росії. Він підкреслив, що російська система захисту від балістичних ракет є слабкою, а також зазначив відсутність підтверджених випадків успішного перехоплення балістичних ракет російським комплексом С-400. Гаврилов наголосив на важливості створення української балістичної ракети, яку неможливо зупинити ні пропагандою, ні гучними заявами.
Володимир Гаврилов, який раніше обіймав посаду заступника міністра оборони у 2022-2023 роках та був начальником Воєнно-дипломатичної академії ім. Євгенія Березняка у 2014-2015 роках, вказав на обмежену кількість сучасних перехоплювачів у світі. За його словами, ефективність системи Patriot становить від 50 до 80%, тоді як для російського комплексу С-400 навіть 10% успіху у перехопленні балістичної ракети було б значним досягненням.
"Ми повинні швидко переводити нашу балістичну програму в реальність" - Володимир Гаврилов
Стратегічний підхід до оборони
Ця заява підкреслює необхідність активізації роботи над балістичною програмою в Україні в умовах сучасних викликів безпеки. Гаврилов також акцентував на важливості демонстрації потенціалу українських балістичних ракет для підвищення обороноздатності країни.
Заява Гаврилова відображає стратегічний підхід до оборони України в умовах постійної загрози з боку Росії. Розвиток власної балістичної програми може стати важливим чинником у забезпеченні національної безпеки та стримуванні агресії. В умовах обмежених можливостей російських систем протиповітряної оборони, Україна має можливість зміцнити свою обороноздатність і продемонструвати свій військовий потенціал на міжнародній арені.
Читайте також
- Призначення глави МЗС: другий фронт України вимагає дипломатичного прориву
- Рубіо закликав світ захистити суднохід в Ормузі: чому це важливо
- Бернем і Трамп провели переговори: економіка та безпека у фокусі
- Зеленський привітав нового прем'єра Британії: що відомо про Енді Бернема
- Росія готує нову хвилю мобілізації після виборів: кого торкнеться
- Енді Бернем став прем'єром Британії: перший дзвінок Зеленському та обіцянка підтримки

