Генсек ООН закликав розширити склад Ради безпеки.
20.02.2025
1977

Журналіст
Шосталь Олександр
20.02.2025
1977

Генсек ООН закликав розширити склад Ради безпеки
Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріш закликав до розширення складу Ради безпеки ООН. Він зауважив, що організація повинна відображати сучасний світ, а не світ минулого століття.
Дипломати також зазначили, що ООН відійшла від своїх основних місій та потребує реформ. Представниця США при ООН Дороті Ші заявила, що ООН повинна працювати над встановленням та просуванням миру, а не підтримувати ініціативи окремих країн.
Представниця Британії в ООН Барбара Вудвард додала, що організація не виконує свою засновницьку місію врятування наступних поколінь від лиха війни. Вона зазначила необхідність розширення складу Ради Безпеки ООН та поліпшення її роботи з метою забезпечення міжнародного миру та безпеки.
Україна також активно підтримує необхідність реформування Ради безпеки ООН, зокрема, шукаючи спосіб покарати постійних членів Ради за агресивні війни.
Читайте також
- У США саботують мирний план Трампа: експерт назвав винного у Пентагоні
- Україну чекає літо безжальних атак: WSJ розкрив новий план Путіна
- Відповідь за "Шахеди": ЗСУ вразили ключовий об'єкт ВПК у Підмосков'ї
- Держоператор тилу розповів про санкції проти недобросовісних постачальників
- Росія випустила 550 цілей: Зеленський розкрив деталі наймасштабнішого комбінованого удару по Україні
- Навчання "Сі Бриз 2025": які завдання для українських кораблів