Губернатор Ньюсом про Трампа: його політика послабила позицію США у світі.
Критика політики Президента Трампа
Як повідомляє Novyny.live: Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом розкритикував політику Президента США Дональда Трампа, вважаючи, що вона негативно вплинула на світову позицію США. Ньюсом, який є членом Демократичної партії, висловив свою думку журналістці Галині Остаповець 15 лютого.
Військова підтримка України
Однією з ключових тем обговорення стала відмова Трампа від військової підтримки для України, яка була надана попередньою адміністрацією. Ньюсом зазначив:
"Він явно відхилився від курсу попередньої адміністрації і це, як наслідок, послабило нашу позицію у світі". Гевін Ньюсом
Губернатор підкреслив, що будь-яка тактична стратегія заспокоїти Путіна не дає реальних результатів. "Навпаки. Сподіваюся, Президент змінить курс, виходячи з фактів і нової реальності. Але переважна більшість американців усе ще підтримує Україну", - додав Ньюсом.
Таким чином, критика губернатора свідчить про його занепокоєння щодо військової та зовнішньополітичної стратегії чинного президента, а також прагнення до збереження підтримки України з боку США.
Висловлювання губернатора Ньюсома підкреслюють зростаючу тривогу серед представників Демократичної партії щодо зовнішньої політики США, особливо в контексті конфлікту в Україні. Підтримка України залишається важливою темою для багатьох американців, і критика Трампа може вплинути на подальші політичні рішення та стратегії, зокрема у передвиборчий період. Ця ситуація підкреслює значущість міжнародних союзів та стратегічної підтримки у глобальній політиці.
Читайте також
- Голова Центробанку Росії зникла з публічного простору: чотири версії її зникнення
- Фінляндія заявляє про сигнали готовності Росії до діалогу з ЄС
- ОАЕ розблокували Ірану понад $3 млрд в обмін на припинення атак
- Сирський нагородив американського генерала “Сталевим хрестом”: що обговорювали
- Розвідка США оприлюднила карту біолабораторій в Україні: що відомо
- Розвідка західних союзників оцінила ракетний потенціал Ірану: що залишилося

