Хакери розвідки атакували головний банк РФ.


Українські хакери атакували Банк Росії та інші фінансові установи РФ. Зазначається, що Центральний банк Росії та банки "Зеніт" та Газпромбанк стали жертвами цієї атаки. Також були атаковані інтернет-провайдери. Про це повідомляється джерелами в Головному управлінні розвідки.
Банк Росії є головним банком, який регулює грошово-кредитну політику в країні і має особливі повноваження. Крім того, російські користувачі не можуть використовувати онлайн-сервіси банку "Зеніт" та Газпромбанку.
Атака на фінансові установи РФ стала причиною перебоїв у роботі Центрального банку і проблем з інтернет-зв'язком у провайдерів телекомунікаційних послуг. Атака надалі продовжується і охоплює інші банки та провайдерів.
Раніше повідомлялося, що українські хакери атакували банківський сектор Росії, пошкодивши брокерські застосунки й банкомати. Ця кібератака почалася 23 липня та мала на меті найбільші російські банки, включаючи "Альфа банк", "СберБанк", "Райффайзен банк" та інші.
Читайте також
- Штурми ворога: росіяни змушені атакувати Сумщину "на своїх двох"
- Нестабільна лінія фронту: як точаться бої на Запорізькому напрямку
- "Міцний повітряний щит": Україна інтегрує системи ППО з норвезькою NASAMS
- Росіяни випробували в Харкові новий ударний дрон
- Росія засекретила економічну статистику: що приховує Кремль
- Термін базової загальної військової підготовки буде збільшено – Сирський