Індія скорочує імпорт російської нафти: поставки впали до 1,3 мільйона барелів на день.
Скорочення імпорту російської нафти в Індії
Як повідомляє UATV: Індія планує скоротити імпорт російської сирої нафти, оскільки поставки з Росії впали до 1,3 мільйона барелів на день. Міністр нафти Індії Гардип Пури повідомив, що середній показник поставок у 2025 році становив 1,8 мільйона барелів на день. Цей крок є частиною стратегії диверсифікації постачальників нафти.
Диверсифікація постачальників
Варто зазначити, що Індія закуповує нафту вже в 41 країні, що свідчить про активний пошук нових джерел постачання. Крім того, покупці нафти вимагають від Росії знижки понад 25% від вартості Brent. Це може вказувати на зміну умов ринку та вплив зовнішньої політики на цінову політику постачальників.
Зменшення постачань російської нафти та активна диверсифікація є важливими кроками для Індії в умовах глобальних змін на ринку енергетики. Ці дії можуть свідчити про прагнення Індії зменшити залежність від одного постачальника в контексті нестабільності на світових ринках. Диверсифікація джерел нафти також може допомогти забезпечити більш стабільні ціни та постачання для індійської економіки в майбутньому.
Читайте також
- Удари по НПЗ паралізують економіку РФ: Росія втрачає 400 тисяч барелів нафти на добу
- Податок на розкіш в Україні: кого змусять доплатити 25 000 грн у 2026 році
- Пенсійний фонд назвав документи для підтвердження стажу ФОПам: три ключові дати
- Верховна Рада ухвалила податок на доходи з цифрових платформ: що зміниться з 2027 року
- Верховна Рада ухвалила закон про податки для цифрових платформ: що зміниться
- Ціни на зернові стрімко зростають: що відбувається на світових ринках у травні

