Інтернет-апокаліпсис у Росії: не працюють сайти та сервіси від Telegram до Wikipedia.


Масштабний збій інтернет-сервісів в Росії
21 серпня 2024 року в Росії стався значний збій у роботі інтернет-сервісів. Користувачі популярних месенджерів, соціальних мереж та інших онлайн-платформ повідомляють про проблеми з доступом до них.
За даними сервісу Downdetector, найбільше скарг було надіслано щодо роботи Telegram та WhatsApp. Проблеми з доступом до цих месенджерів спостерігаються не лише в Росії, але й в Казахстані та Узбекистані. Однак найсерйозніші проблеми виникли саме у російських користувачів.
Також було зафіксовано збої у роботі таких сервісів, як Pornhub, Wikipedia, Twitch, Skype, Discord, Steam та Roblox. Деякі користувачі повідомляють про проблеми з доступом до сайтів банків, мобільних операторів, соціальної мережі "ВКонтакте" та пошукової системи "Яндекс".
Цікаво, що навіть сайт "Сбой.рф", який відстежує збої, став недоступним для багатьох користувачів.
За словами експерта з інтернету Михаїла Клімарєва, цей масштабний збій може бути "спробою" або "тестуванням" блокування деяких додатків в Росії. Він нагадав, що подібна ситуація вже траплялася 19 серпня, коли Telegram був недоступний для багатьох російських користувачів.
Варто зазначити, що деякі з перерахованих сервісів все ще працюють через VPN. Однак для багатьох росіян інтернет залишається недоступним або працює з перебоями.
Читайте також
- У МЗС відповіли на вимоги РФ щодо обмежень для ЗСУ
- Україна будує фортифікації по-новому, але є проблеми – Politico
- Британський полковник розповів, яка країна має найкращу в світі систему ППО
- Справа не в заклику: Рютте вказав на слабке місце Європи у протистоянні з Росією
- Вже шістнадцяте: Україна знову продовжить військовий стан та мобілізацію до листопада
- Рютте озвучив сценарій одночасної війни НАТО з Китаєм та Росією